• oblasti
  • město
  • termín
Posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích
Kód: 131.18.M239.008.01
05.03.18
Zlín
8 h
Lektor
Mgr. Jan Vodák Ph.D.

Absolvoval doktorské studium pedagogiky, má dlouholetou pedagogickou praxi ve výchově a vzdělávání mládeže i dospělých. Absolvoval například tyto odborné kurzy a výcviky: Rodinná a párová terapie (ISZ Praha), Kariérové poradenství (Národní ústav odborného vzdělávání Praha), Řešení konfliktů a způsoby vyjednávání, techniky a dovednosti zvládání odlišností (MV ČR), Terénní práce s klienty (Česká asociace streetwork). Dlouhodobě se věnuje odborné práci v sociální oblasti, pracuje jako kouč, terapeut, odborný supervizor a lektor vzdělávání dospělých ve sféře pomáhajících profesí.

Co mi kurz přinese?
V rámci jednodenního kurzu se účastníci seznámí s problematikou posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích. Kurz účastníky seznamuje s definicí týmu a týmové spolupráce, s faktory přispívajícími k úspěšnosti týmu a posilujícími týmovou spolupráci i s faktory, které spolupráci narušují. Seznámí se komunikačními dovednostmi podporujícími spolupráci.
Anotace kurzu
Týmová spolupráce je důležitou podmínkou poskytování sociálních služeb. Součástí kurzu je využití zážitkových aktivit ke zlepšení týmové spolupráce a komunikace ke spolupráci. To vše se snaží kurz rozebrat na ukázkových příkladech a modelových situacích s aktivním zapojením všech účastníků kurzu.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Výhodou je když se kurzu účastní celý tým.
Přednášky

05.03.18 08:30 - 15:00
Posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích

Posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích
05.03.18
Marlin s.r.o., Vavrečkova 5262, Zlín 760 01
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím